Genel

Macun-i Nefesim

Datça Acıbadem Macunu - Macun-i Nefesim

Datça Acı Badem Macun-i Nefesim

 

Akciğer Detoksu / %100 Doğal Ürün

İçindekiler: Kebabiye, Damla Sakızı, Acı Badem, Günlük, Zerdeçal, Zencefil, Havlıcan, Karabaş otu , Karanfil, Meyankökü, Tarçın, Keçiboynuzu Tozu, Kudret Narı, Okaliptus, Nane, Kantaron Özü, Kara kovan Balı, Harnup Pekmezi, Andız Pekmezi

Halk Arasında Acıbadem Macunu Olarak Bilinen Datça Macunu, “Akciğer Rahatsızlıkları İle Savaşıyor, Akciğerleri Temizlemeye Yardımcı Olan Doğal Bir Ürün Ve Sigaranın Yan Etkilerini Azaltıyor.

ACIBADEMİN FAYDALARI!

Badem’in içeriğini %54 oranında bir yağ oranı vardır. Yağ oranının yüksek olması nedeniyle badem yağı kuru ciltlere oldukça iyi gelen bir etkiye sahiptir.
Cildi yumuşatır, tazelik verir. Bunun yanı sıra saçlara canlılık katarak saç sağlığına da yarar sağlar.

ZENCEFİLİN FAYDALARI

Kuru Zencefilin sağlık açısından sağladığı faydaların yanı sıra taze zencefilin de bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle taze zencefilin içerisinde bol miktarda C vitamini bulunur.
Bağışıklığı sistemini düzeltmesi ve özellikle içerdiği yoğun C vitamini sayesinde kışın oluşabilen enfeksiyonel hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

NEFESİNİZİ TEMİZLER!

Datça Acıbadem Macunu içeriğindeki meyan ve zencefil ile nefesinizi doğal yöntemlerle temizler. Datça Acıbadem Macunu tamamen bitkisel olup herhangi bir kimyasal içeriği yoktur. Tarladan direk size ulaştırdığımız Datça Acıbadem Macunu ile Nefesinizi Temizleyin!

ÖKSÜRÜK VE BALGAM

Datça Acıbadem Macunu içeriği sayesinde nefesinizde biriken zararli içeriklerin temizlenmesine ve aynı zamanda Öksürük ve Balgamın kesilmesine yardımcı olur. Doğal yapısı sayesinde kısa sürede rahat nefes almanızda büyük etken gösterir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın